2023 Yılında Lozan Antlaşması Bitince Ne Olacak ? CEVABI

2023 Yılında Lozan Antlaşması Bitince Ne Olacak ?

Lozan antlaşması 2023 yılında bitince ne olacak ? lozan antlaşması gizli maddeleri nelerdir ? Halk’tan insanlar’dan neden herşey gizleniyor, kesin net cevap niçin verilmiyor

Herkesin kafasında sorguladığı fakat ne yazıkki internette farklı farklı cevapların olduğu için kesin bilgiye ulaşmak zordur

Birşey ya siyahtır yada beyazdır, ortası yoktur, Lozant antlaşması‘nın gizli maddeleri diye ortalıkta dolaşan çeşitli haberler çıkmaktadır sürekli olarak, fakat biriside çıkıp kesin %100 açıklama yapmamaktadır, o kadar televizyon var ve devlet büyüklerinden tek bir kişi çıkıpta ey halkımız %100 emin olunuz bu sorunuzun cevabı şudur, bu resmi bilgidir diye açıklama yapmıyor, bimer bilgi edinme merkezine bu soru sorulmuşmudur, bilinmez ama siz deneyebilirsiniz arkadaşlar, bu ülkede yaşıyorsak ülkenin geçmişte yaptığı aldığı kararları bilmekte hakkımızdır, yani gizli madde diye halktan hiçbirşey gizlenemez, çünki devlet biziz..

İşte Lozan Hakkında Çıkan Birbirinden tutarsız lozan haberleri;

2 VİDEO’YA DİKKAT EDİNİZ, BİRİSİNDE TOPRAKLARIMIZ BÜYÜMÜŞ GÖSTERİLİYOR, DİĞERİNDE İSE KÜÇÜLMÜŞ GÖSTERİLİYOR, 2 VİDEOYU’DA SONUNA KADAR İZLEYİNİZ VE YALAN VİDEO OLDUKLARINI ANLAYABİLİRSİNİZ..

 

Yukarıdaki Videoların gerçekliği ile ilgili resmi bir bilgi bize ulaşmamıştır, bu videolar tamamen youtube da izlensin diye yapılmış düzmece ve hayal ürünü’de olabilir, bilginize..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.